MEPROLIGHT, MPO PRO-S

Meprolight MEPRO MPO Pro-S - robustní a odolný kolimátor uzavřené konstrukce navržený a vyrobený tak, aby splňoval požadavky armádních a bezpečnostních složek.

MEPRO MPO Pro-S od firmy Meprolight reprezentuje významný pokrok. Je navržený tak, aby odpovídal legendární odolnosti modelů MEPRO M21, M22 a M5. Zvyšuje přesnost a preciznost různých typů střelných zbraní a ráží. Bez problémů použitelný v jakémkoli prostředí.

Je zkonstruovaný tak, aby vydržel rázy a dokázal fungovat v těch nejdrsnějších podmínkách. Odolný proti zamlžení.

MEPRO MPO Pro-S umožní zbraním zvýšit přesnost a navíc má mimořádné zorné pole. Je kompatibilní s přístroji pro noční vidění.

Uživateli poskytuje volbu tří záměrných obrazců v červené barvě - 3 MOA bod, 33 MOA kruh nebo 33 MOA kruh s 3 MOA bodem - stačí si vybrat ten nejvíce vyhovující. Má volbu 10 stupňů jasu pro použití za denního světla a 2 stupně jasu pro použití ve spojení s nočním viděním.

Je možno použít jak manuální, tak automatické nastavení jasu.

Životnost baterie je při nastavení na stupeň 5 více než 20.000 hodin, což je téměř 2 a půl roku!

Disponuje voděodolností se stupněm krytí IP67.

Kolimátor Meprolight MEPRO MPO Pro-F je určen pro rozhraní RMSc (Glock G43X/G48 MOS).

popis produktu
Obj.kód: MPO PRO-S

Doporučená MOC včetně DPH
12 500 Kč
 • MPI CZ s.r.o.

 • Komořanská 43/10, 143 00 PRAHA 4
  pouze VELKOOBCHOD - na této adrese není maloobchodní prodejna
 • GPS: 50°00'12.1"N 14°24'17.5"E
 • info[zavináč]mpicz.com
 • IČ: 27562468, DIČ: CZ27562468
 • ID Datové schránky: ausnv9b

 • Číslo zbrojní licence: CG 000048

Odběr novinek
Newsletter

Zasláním e-mailu udělujete svůj souhlas s využitím emailové adresy pro zasílání novinek od firmy MPI CZ s.r.o.

Společnost MPI CZ tímto ubezpečuje své odběratele novinek, že ve smyslu zákonů upravujících ochranu osobních údajů v platném znění máte právo kdykoliv: Vzít souhlas se zpracováváním vašich osobních údajů kdykoliv zpět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás informaci, jaké konkrétní vaše osobní údaje zpracováváme (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás vysvětlení ohledně našeho zpracování osobních údajů (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů naší společností se obrátit na nás (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Naše společnost zastupuje v ČR firmy

 • GLOCK Ges.m.b.H. (Rakousko)
 • Aimpoint AB (Švědsko)
 • Sturm, Ruger and Co. (USA)
 • Fobus International (Izrael)